SVPRO
NUORODOS

Atgimstantys varpai

Kūrybinė grupė „Atgimstantys varpai“ projektuoja ir įrengia bokštų laikrodžius, projektuoja bokštus ir varpines, montuoja varpus ir varpų valdymo mechanizmus, priima užsakymus varpams lieti.
www.varpai.lt »

IN RE

UAB „IN RE“ - kompiuterinių projektavimo sistemų programinė bei techninė įranga, aprūpinimas, aptarnavimas, mokymas, konsultacijos ir inžineriniai sprendimai kompiuterinio projektavimo srityse.
www.inre.lt »

netGuru

Kompanija žinoma pasaulyje, kaip specializuotos programinės įrangos, skirtos inžineriniams skaičiavimams, gamintojas. Be to kuria programinę įrangą statybinių konstrukcijų skaičiavimui ir projektavimui, technologinių vamzdynų sistemų, vandentiekio, kanalizacijos, drenažo tinklų analizei bei projektavimui.
www.netguru.com »

Bentley

Tai kompanija, kurianti bei vystanti bazinę grafinę programą MicroStation ir programinius priedus, veikiančius šioje grafinėje aplinkoje. Programa MicroStation ir jos priedai tapo labai tinkamu ir patogiu naudoti programiniu produktu architektūros ir statinių konstrukcijų projektavimo, mechanikos ir mašinų gamybos, žemėtvarkos, miestų planavimo ir aplinkos inžinerijos, pramonės kompleksų projektavimo, GIS, fotogrametrijos, brėžinių kūrimo ir projektų valdymo srityse.
www.bentley.com »

Autodesk

Autodesk, tai automatizuotos projektavimo sistemos, tame tarpe specializuotos: architektūrai, statybai, mašinų pramonei. Geoinformacinės sistemos (GIS).
www.autodesk.com »

aukštyn ^

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai