SVPRO
PASLAUGOS

Statybinių konstrukcijų skaičiavimai ir projektavimas, konstruktyvinės projekto dalies rengimas, kompleksinis projektavimas, projektų vykdymo techninė priežiūra. Šias paslaugas sąlyginai suskirstėme į paketus: MINI, MIDI, MAXI ir SPEC.

MINI

Šios paslaugos esmė: Naudojantis statybinių konstrukcijų skaičiavimo ir projektavimo sistema STAAD.Pro atliekami atskirų statinio konstrukcijų ar viso statinio skaičiavimai, kurių tikslas yra patikrinti esamų statybinių konstrukcijų laikymo galią arba parinkti skerspjūvius projektuojamoms statybinėms konstrukcijoms.

Konstrukcijų sujungimo mazgai šiuo atveju nedetalizuojami, konstrukcijų darbo brėžiniai nerengiami. Visa tai gali atlikti pats paslaugos MINI užsakovas, pasinaudodamas STAAD.Pro skaičiavimų rezultatais.

Skaičiavimų rezultatai gali būti naudojami:
- techniniams ir darbo projektams rengti;
- konkursų medžiagai ruošti;
- projektiniams pasiūlymams rengti;
- medžiagų poreikio specifikacijoms sudaryti;
ir įvairiems kitiems poreikiams.

MIDI

Tai statybinių konstrukcijų darbo brėžinių arba pilnos apimties konstruktyvinių dalių statinių projektams rengimas, naudojantis statybinių konstrukcijų skaičiavimo ir projektavimo sistema STAAD.Pro atliktais skaičiavimais.

MAXI

Tai pilnos sudėties techninių ir darbo projektų rengimas projektuojamiems, rekonstruojamiems, remontuojamiems ar restauruojamiems pastatams. Projektų vykdymo techninė priežiūra.

SPEC

- Esamų statinių tyrimo paslaugos;
- Bokštų, varpinių ir stiebų skaičiavimas ir projektavimas;
- Tyrinėjimo, projektavimo ir rangos darbų atlikimas, susijęs su fasadinių ir bokštų laikrodžių, turinčių kurantus, įrengimu, varpų liejyba, varpų pakabinimo konstrukcijų ir varpų valdymo mechanizmų įrengimu ir remontu.
plačiau apie šias SPEC paslaugas »

aukštyn ^

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai